KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916042
nr 1291 6042
Fartygsporträtt, "Baltic". Ej signerad. Olja på duk, 35x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:55:07
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)